Udostępnij

Aktualności

Aktualności

08 marca 2022

Wyniki 28 Mistrzostw Puszczykowa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie - Czarna Góra 2022

W marcowy weekend 4-6.03.2022 w Czarnej Górze odbyły się 28 Mistrzostwa Puszczykowa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 120 osób, a na listach startowych pojawiło się blisko 90 zawodników w 10 kategoriach ( 8 narciarskich i 2 snowboardowych).

Organizatorzy z PTS-u już w czwartek zadbali o dostarczenie pakietów startowych do pokoi i apartamentów, więc w biurze zawodów zawodnicy odbierali już tylko zamówione karnety na sobotnie zawody. Zaraz po sprawach organizacyjnych w piątkowy wieczór cała grupa przetransportowała się na lodowisko, gdzie każdy mógł spróbować jazdy na łyżwach. Po ostrej jeździe na lodzie każdy uczestnik miał zagwarantowany ciepły posiłek i napój.

Sobotni dzień zawodów przywitał nas zimową scenerią z lekkim opadem śniegu z delikatnym mrozem. Zawody ruszyły o 10.30 standardowo od kategorii najmłodszych narciarzy. Po dwóch wyścigach narciarskich w ośmiu kategoriach przyszedł czas na snowboardzistów i zmianę tyczek na snowboardowe. Podczas trwania zawodów można było napić się ciepłej herbatki i zjeść coś słodkiego w specjalnie przygotowanej strefie na mecie zawodów.

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się po wspólnej kolacji w Hotelu ApartHotel. Po części oficjalnej na uczestników zawodów czekała bardzo miła niespodzianka w postaci występu puszczykowskiej grupy MOONROCK BAND.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim sponsorom, a w szczególności Miastu Puszczykowo za współfinansowanie imprezy, która od 28 lat integruje mieszkańców Puszczykowa i łączy pokolenia.

WYNIKI SKRZATY

WYNIKI NARTY

WYNIKI SNOWBOARD

Chciałbyś być częścią wielkiej sportowej rodziny i poznawać nowych ludzi z pasją?

zobacz jakie to proste