Udostępnij

Aktualności

Aktualności

21 marca 2024

DRUGI TURNIEJ RADNYCH, WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW, STAROSTÓW i PARLAMENTARZYSTÓW w MÖLKKY

DRUGI TURNIEJ RADNYCH, WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW, STAROSTÓW i PARLAMENTARZYSTÓW w MÖLKKY.
Impreza dedykowana jest przede wszystkim osobom wymienionym w tytule, lecz mieszkańcy naszego miasta, także w tym samym terminie rozegrają zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Puszczykowa.

Organizatorzy Rada Miasta, Urząd Miejski i PTS przy współudziale członków Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych „Kości” zapraszają do wzięcia udziału w rywalizacji i w kibicowaniu zawodnikom biorącym udział w zmaganiach sportowych.
Do naszego miasta na nasze boisko przy ul. Kościelnej przyjazd potwierdzają zaproszeni parlamentarzyści, przedstawiciele rad różnego szczebla oraz członkowie władz wykonawczych.
Zawody odbędą się dnia 13 kwietnia od godziny 9:45 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul Kościelnej 13.
Zapisy mieszkańców na turniej będą prowadzone na grupie „Molkky Puszczykowo” na Facebooku w terminie od 4 do 10 kwietnia. Liczba uczestników jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. W trakcie turnieju zawodnicy będą mogli korzystać z bufetu kawowego i zostaną ugoszczeni ciepłym posiłkiem. Osoby biorące udział w grach będą zobowiązane do wpłaty symbolicznego wpisowego w kwocie 20 zł w sekretariacie zawodów przed współzawodnictwem.
Wszelkich informacji w imieniu organizatora udzielają Maria Michałowska (tel. 508433446) i Piotr Guziałek (tel. 501 078 728) oraz Biuro Rady Miasta Puszczykowa.

Chciałbyś być częścią wielkiej sportowej rodziny i poznawać nowych ludzi z pasją?

zobacz jakie to proste